Technologie
Kawasaki Technologie podvozku

Výsledkem našeho pokročilého inženýrství, důkladného testování a neustálé snahy o vynikající spolehlivost, bezpečnost a maximální výkon jsou technologie, z nichž těží konstrukce našich motocyklů jen to nejlepší a zaručují Vám tak bezpečnou a zábavnou jízdu se spoustou skvělých zážitků...

Stříbrné - zrcadlové originální lakování Kawasaki

Velmi kvalitní originální lakování Kawasaki Silver Mirror Paint využívá vrstvu pravého stříbra k vytvoření krásného, vysoce reflexního kovového vzhledu originálně lakovaných dílů, podobně jako je tomu například u zrcadel.

Velmi kvalitní, originální lakování Kawasaki Silver Mirror Paint využívá vrstvu pravého stříbra k vytvoření krásného, vysoce reflexního kovového vzhledu originálně lakovaných dílů, podobně jako je tomu například u zrcadel. Debut tohoto nového lakování se odehrál již v roce 2015 u motocyklů Ninja H2 a Ninja H2R a znamenal tak jeho úplně první použití na sériově vyráběném stroji v automobilovém nebo motocyklovém průmyslu. Ve stínu má toto originální lakování vzhled jako obyčejná stříbrná barva, ale jakmile se motocykl ocitne na slunci, jeho vysoce reflexní povrch získá vzhled okolní scenérie - jako odraz v zrcadle. Výrazný rozdíl ve způsobu, jakým se tato nová barva projevuje na světle a ve stínu umožňuje zvýrazit tvary a design kapotáží, na kterých je použit. Vysoce reflexní povrch je vytvořen indukcí stříbrné zrcadlové reakce (chemická reakce mezi roztokem iontů stříbra a redukčním činidlem), která tvoří vrstvu čistého stříbra (Ag). Tato vrstva Ag vytváří skleněný kovový vzhled této nové originální barvy. Ve srovnání se stříbrnými barvami, které se používají v jiných odbětvích výroby, tyto konkurenční barvy používají hliníkové částečky k vytvoření jiskřivého efektu. Oproti nim se vrstva Ag jeví jako jednotný kovový, až zrcadlový povrch. Ve stínu je vrstva Ag průsvitná, což umožňuje prosvítání základní vrstvy této barvy. To dodává barvě jedinečnou hlubokou, trojrozměrnou kvalitu. Zatímco několikanásobné vrstvy barevného lakování na seriových motocyklech a automobilech provádějí lakovací roboti, u této stříbrno-zrcadlové barvy je každá vrstva - od základního nátěru až po konečný čirý lak - pečlivě provedena ručně lakýrníky společnosti Kawasaki, aby byl zajištěn bezchybný a dokonale lesklý povrch.