Technologie
Kawasaki Technologie podvozku

Výsledkem našeho pokročilého inženýrství, důkladného testování a neustálé snahy o vynikající spolehlivost, bezpečnost a maximální výkon jsou technologie, z nichž těží konstrukce našich motocyklů jen to nejlepší a zaručují Vám tak bezpečnou a zábavnou jízdu se spoustou skvělých zážitků...

KIPASS - Bezklíčkové zapalování Kawasaki

KIPASS (Kawasaki Intelligent Proximity Activation Start System) je systém hlavního inteligentního elektronického klíčku, který Vám umožňuje dálkovou aktivaci spínací skřínky, zapnutí zapalování a odemknutí zámku řízení.

S kompaktním klíčkem (přenosným imobilizérem) v kapse umožňuje systém KIPASS jezdcům dálkově odemknout zámek řízení a zapalování jen tím, že se přiblíží k motocyklu. Když je klíček v blízkosti motocyklu, signál který klíček vysílá je zaznamenán a identifikován jednotkou KIPASS v motocyklu. Stejně jako obyčejné klíče s imobilizérem má každý klíč KIPASS dálkový vysílač a jedinečný signál, díky čemuž je tento systém užitečný také jako ochrana proti krádeži. Klíč lze rozpoznat, ikdyž je uložený v kapse bundy, takže není nutné, aby jezdec klíč vyndaval, aby mohl ovládat zapalování motocyklu. Zámky kufrů a víčko palivové nádrže se otevírají pomocí uvnitř vložené planžetky tohoto klíče. Protože klíč není možné vyjmout, když je klíčenka mimo dosah, klíčová dírka není nikdy viditelná, což pomáhá zabránit neoprávněné manipulaci. Tento systém používá šifrovací algoritmus „MISTY“ vyvinutý společností MITSUBISHI ELECTRIC CORPORATION.