back to model

Technologie
Kawasaki Technologie motoru

Již od roku 1950, kdy společnost Kawasaki představila svůj první motocyklový motor, dávalo vždy vývojové oddělení Kawasaki důraz na technologický vývoj a inovace svých motorů a podvozků. I díky tomu jsou naše dnešní motocykly vybaveny tou nejmodernější technologií, která těží z mnohaletého vývoje...

Indikátor ekonomické jízdy "ECO"

Indikátor ekonomické jízdy se zobrazí na přístrojovém panemu v případě, že má motocykl právě v ten okamžik ideální (ekonomickou) spotřebu paliva. Tedy spotřebu s maximálním možným dojezdem.

Motocykly Kawasaki dosahují velmi vysoké účinnosti motoru, z čehož vyplývá i nízká spotřeba pohonných hmot. Nicméně spotřeba paliva se odvíjí hlavně od toho, jak budete zacházet s plynem, jestli máte zařazený správný rychlostní stupeň a od mnohých dalších aspektů, které ovlivňujete právě Vy, při jízdě na svém motocyklu. Pokud tedy chcete jet ekonomicky a mít nízkou spotřebu, sledujte indikátor ekonomické jízdy, který se rozsvítí, pouze tehdy, pokud má motocykl nízkou spotřebu paliva. ECO Indikátor Vás naučí mít ideálně přidaný plyn a zařazenou správnou rychlost v každém okamžiku jízdy. Systém nepřetržitě kontroluje spotřebu paliva a pokud je spotřeba nízká, zobrazí se znak „ECO“ na přístrojovém panelu. V případě, kdy budete chtít dosáhnout nízké spotřeby paliva, snažte se mít stále rozsvícený znak ECO a můžete si tak citelně prodloužit dojezd v kritické situaci. V neposlední řadě snížením spotřeby pomáháte minimalizovat negativní dopady na životní prostředí.