back to model

Technologie
Kawasaki Technologie podvozku

Výsledkem našeho pokročilého inženýrství, důkladného testování a neustálé snahy o vynikající spolehlivost, bezpečnost a maximální výkon jsou technologie, z nichž těží konstrukce našich motocyklů jen to nejlepší a zaručují Vám tak bezpečnou a zábavnou jízdu se spoustou skvělých zážitků...

Horizontální uložení zadního tlumiče

Horizontální uložení zadního tlumiče Kawasaki umožňuje efektivní precizní tlumení a pružení zadního kola a pomáhá k lepší centralizaci hmotnosti.


Ve srovnání s tradičním zadním odpružením Uni-Trak od společnosti Kawasaki, které má tlumicí jednotku uloženou svisle, je zadní zavěšení Horizontal Back-link téměř vodorovné. Inovativní a originální vodorovné uspořádání zavěšení od Kawasaki umisťuje tlumičovou jednotku velmi blízko k těžišti motocyklu, což významně přispívá k centralizaci hmot. A protože pod kyvným ramenem nevyčnívá žádné přepákování, uvolní se tak prostor pro katalyzátor výfuku. S větším katalyzátorem lze snížit objem tlumiče výfuku a těžké výfukové komponenty tak lze soustředit blíže ke středu motocyklu, což dále přispívá k centralizaci hmot. Výsledkem je výrazně lepší manipulace s motocyklem na místě i jeho ovládání za jízdy. Další výhodou je, že tlumící jednotka je umístěna daleko od tepla jsoucího od výfuku. Protože je pro teplo z výfukového systému obtížnější nepříznivě ovlivnit tlak oleje a plynu v odpružení, je výkon odpružení stabilnější. Horizontální zadní zavěšení zadních kol nabízí řadu výhod, které nejlépe oceníte na každé Vaší vyjížďce.