back to model

Technologie
Kawasaki Technologie podvozku

Výsledkem našeho pokročilého inženýrství, důkladného testování a neustálé snahy o vynikající spolehlivost, bezpečnost a maximální výkon jsou technologie, z nichž těží konstrukce našich motocyklů jen to nejlepší a zaručují Vám tak bezpečnou a zábavnou jízdu se spoustou skvělých zážitků...

ERGO-FIT systém od Kawasaki

ERGO-FIT je systém (soubor originálních dílů a příslušenství), který umožňuje širokému spektru jezdců upravit si svůj motocykl tak, aby se cítili na svém stroji komfortně a perfektně se jim ovládal.

Správně nastavený motocykl je klíčem k pohodlné jízdě a k té správné kontrole nad jeho řízením. Možnosti přizpůsobit si motocykl k potřebám jednotilvých jezdců se však hodně liší a to v závislosti na fyzických rozměrech postav jezdců a jejich stylu jízdy.

ERGO-FIT je systém (soubor originálních dílů a příslušenství) navržený tak, aby umožňoval jezdcům najít jejich ideální jízdní polohu. Různé body geometrie podvozku (řídítka, stupačky, sedadlo atd.) lze nastavit kombinací výměnných originálních dílů a originálního  příslušenství v kombinaci s díly, které se dají na motocyklu nastavit (například spojová a brzdová páčka a stupačky řidiče). To umožňuje širokému spektru jezdců najít takovou jízdní pozici, která nabízí pohodlí i maximální kontrolu nad motocyklem. Pokud se na svém stroji cítíte dobře a máte "svůj komfort a jednotu s motocyklem" jen pak si můžete vyzkoušet, jak moc jsou motocykly Kawasaki zábavné a odmění se Vám skvělými zážitky z každé jízdy.

* Nastavitelné díly a jejich rozsahy seřízení se liší podle konkrétního modelu.