Technologie
Kawasaki Technologie podvozku

Již od roku 1950, kdy Kawasaki představila první motocyklový motor, vývojové oddělení Kawasaki vždy dávalo důraz na vývoj a inovace motorů i podvozků. I díky tomu naše dnešní modely jsou vybaveny nejmodernější technologií, která těží z mnohaletého vývoje. 

ABS

ABS (Anti-lock Brake System) zajišťuje stabilní brzdný účinnek a zabraňuje zablokování kol. 


Náhlé použití větší brzdné síly, nebo brzdění na kluzkých površích, jako je mokrý asfalt, nečistoty na silnici a bílé čáry, může způsobit náhlé zablokování kola. Systém ABS byl vyvinut, aby zamezil těmto náhlým okolonstem.
Kawasaki ABS systém je přesně kontrolován a řízen řídící jednotkou. Kawasaki ABS zajistí bezpečnou a příjemnou jízdu jak začínajícím, tak i pokročilým jezdcům, kterým pomůže v krizových situacích.

Kawasaki si uvědomuje důležitost vývoje bezpečnostních systémů, a tak v naší nabídce můžete najít KIBS (Kawasaki Intelligent anti-lock Brake System), což je ABS pro sportovní motocykly, nebo K-ACT (Kawasaki Advanced Coactive-braking Technology) které roozděluje brzdný účinnek na obě kola a je určen těžším cestovním motocyklům.