Nabídky

Prodloužená záruka Kawasaki - Warranty Plus

Prodloužená záruka Kawasaki - Warranty Plus

Warranty Plus je nástroj na prodloužení původní tovární záruky. Tento produkt je určen pro nekomerční účely a vztahuje se jen na silniční motocykly.

Ochrana investice
Vaše pořízení motocyklu Kawasaki není jen nákupem vysoce kvalitního výrobku, je to investice do špičkové techniky a technologie.

Rozšířený program záruky (Warranty Plus) chrání Vaši investici a poskytne Vám dlouhodobou a spolehlivou službu, která Vám umožní bezstarostně jet tam, kam sami chcete.

Jakmile skončí 2 - letá tovární záruka, automaticky nastoupí rozšířený program záruky (Warranty Plus), což rozšíří záruku o další dva roky. Rozšiřuje rozsah záruky Vašeho stroje na tolik kilometrů, kolik jich najedete. Pokud nějaký díl Vašeho stroje selže vlivem výrobního postupu, společnost Kawasaki tento díl bezplatně vymění - tak snadné to je. Bez příplatků a poplatků za práci či náhradní díly. Je-li to v záruce, pak se na to záruka samozřejmě vztahuje.

Ochrana při najetí nekonečně mnoha kilometrů
Nezáleží na tom, jak daleko chcete jet, nebo kam chcete svou Kawasaki vzít, Warranty Plus stále chrání.

Přenositelná, bez poplatků
Rozšířená záruka je bez jakýchkoliv poplatků přenositelná na dalšího vlastníka. Což vám dává při prodeji či při výměně stroje na protiúčet velkou výhodu.

Plán bez obtíží a rizika
Naši inženýři Váš stroj vyvinuli, naše továrna jej vyrobila a naše široká síť prodejen zajišťuje jejich servis. Warranty Plus je exkluzivně zajišťována od začátku do konce pouze společností Kawasaki.

Žádné další papírování při jakýchkoliv opravách
Jedinou věc, kterou musíte udělat, je užívat si jízdu na Vašem stroji, formuláře nechte na nás.

Jak jednoduché to je
V případě zájmu o rozšíření záruky stačí jen při koupi motocyklu požádat Vašeho prodejce motocyklu a pořídit si tuto službu.

Cena této služby je do obsahu 800 ccm 8.500,- Kč a nad 800 ccm 10.000,- Kč
Tuto službu si může koupit zákazník který si pravě motocykl kupuje, ale i zákazník který již Kawasaki má. Musí však splnit tyto podmínky - stáři stroje do 2 let - motocykl zakoupen v autorizované síti Kawasaki v ČR - servisován dle záručních podmínek.