Newsletter

Oficiální newsletter Kawasaki

22 Květen 2019 Nová Kawasaki KLX230

Pro modelový rok 2020 Kawasaki ve Švédsku představuje nové endurko KLX230.

Vzduchem chlazený čtyřtaktní stroj s liniemi motokrosového speciálu s homologací pro provoz na pozemních komunikacích. Ideální pro začínající mladé jezdce, ale osloví i zkušenější, kteří touží po lehkém, ovladatelném a schopném stroji.

Srdcem nové KLX je motor s objemem 233ccm naladěný tak, aby dodával příjemný a použitelný výkon již v nízkém až středním pásmu otáček. Zdokonalené vstřikování paliva zajišťuje rovnoměrný zátah a lineární zrychlení.

Nový rám byl konstruován tak, aby poskytoval důvěru a zajistil dobrou zpětnou vazbu jak na silnici i mimo ni. Ve spojení s 21palcovým předním a 18palcovým zadním kolem, komfortním odpružením s dlouhým zdvihem i moderním ABS je KLX230 kombinací technologií a jednoduchosti, která odměňuje jezdce jedinečným a přitažlivý celkem.

Pro vaše pohodlí je zde elektrický startér a šestistupňová převodovka plus velkorysý objem nádrže 7,5 litru. Model KLX230 má LCD panel, který zobrazuje standardní funkce jako: rychlost, počítadlo kilometrů, denní počítadlo kilometrů, ukazatel stavu paliva, hodiny atd.