Univerzální sada pro upevnění mobilního telefonu

Tato sada je vyvinutá ve spolupráci s firmou SP Connect a skládá se ze spojovacího držáku, antivibračního modulu a univerzální telefonní upínky. Hodí se pro většinu mobilních telefonů; Jednoduše vytáhnete korunku, pevně přišroubujte a poté zatlačíte korunku zpět, abyste telefon uzamkli na svém místě. Ikdyž je takto upevněný telefon plně funkční, lze jej během několika sekund sejmout a poté jednoduše upevnit zpět na držák.

Použijte SP Connect™ (SPC+ ANTIVIBRAČNÍ MODUL)  k dalšímu snížení vibrací pro různé frekvenční rozsahy. Vývoj této novinky je reakcí na složitost novějších modelů smartphonů, jejichž kamerové systémy se skládají ze stále citlivějších komponent. Speciálně vyvinutá elastomerová vložka tlumí ve všech směrech a zastaví až 60 % vibrací (např. od motoru motocyklu), které by mohly negativně ovlivnit mechanický stabilizátor obrazu kamery. To nejen chrání Váš smartphone, ale ten zůstává stabilní a bezpečně připevněný, takže se můžete na cestách snadno pohybovat.

Držák Vám umožní během několika sekund připevnit smartphone k motorce, i když jsou řidítka nepřístupná. Má také otočnou hlavu, takže smartphone může být vždy perfektně umístěn. Stačí přišroubovat Clutch Mount Pro k držáku spojky nebo brzdy na řídítkách Vašeho motocyklu a jste připraveni namontovat SP Connect™ Phone Case (nebo Universal Interface) tak, že jej umístíte na držák a otočíte o 90° ve směru hodinových ručiček. Váš mobilní telefon je bezpečně umístěn v zorném poli, což Vám umožňuje sledovat navigaci či listovat v seznamu skladeb.